Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2018 12:12
fotbal miliardový stánek

Nový stadion Chelsea v ohrožení! Tohle může zabránit ve výstavbě

Nový Stamford Bridge
Zdroj: Twitter

Fotbalisté londýnské Chelsea se už nemohou dočkat nového stadionu, který nechá ruský majitel klubu Roman Abramovič vybudovat. Miliardová stavba však teď čelí nepokojené rodině, která žije v domě v blízkosti plánované stavby.

Na místě současného Stamford Bridge má vyrůst zbrusu nová stadion. Megalomanský projekt byl ze začátku odhadován na přibližně 15 miliard korun, ale v průběhu projektování se nyní odhadovaná investice skoro zdvojnásobila!
 


 

Ruský miliardář Roman Abramovič se pochopitelně nemůže dočkat až bude "své" fotbalisty sledovat z nové tribuny. Jenže tuhle představu mu teď kazí jeden nespokojený obyvatel.

Stadion Chelsea
Zdroj: Twitter Dům, kde bydlí nespokojená rodina

Nejdražší stadion v Evropě, kterým by se bezpochyby nový Stamford Bridge stal, bude totiž "zaclánět"! Majitel rodinného domku, který stojí bezprostředně u plánovaného stadionu si totiž nechal vypracovat studii, podle které mu nebude na dům dopadat dostatek slunečních paprsků.

 

18

GALERIE: Jak bude vypadat miliardový Stamford Bridge?

Zdroj: Twitter

5

Hodnocení:

 

V domě žije s rodinou už více jak 50 let a stín, který bude stadion na jeho dům vrhat, mu zrkátka vadí. Klub prý nabídl šestimístnou finanční kompenzaci, ale majitel si stojí za svým.

 

Není to přitom jediný vlastník domu, který s výstavbou nesouhlasil a tak klub už musel zaplatit více jak 50 milionů korun obyvatelům žijících v bezprostřední blízkosti plánované stavby.

 

Poslední nespokojený majitel bude prý na programu v pondělí, kdy zasednou radní a pokusí se vyřešit jeho problém se stínem.

mm TN.cz