Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.4. 2017 14:57
láska je láska krásní lidé

Nový sportovní pár: Plavec Jan Micka sbalil sexy volejbalistku!

Jan Micka a Bára Hermannová
Zdroj: Instagram

Jak to tak vypadá, Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová mají pořádnou "konkurenci"! Na české sportovní scéně se totiž utvořil další překrásný pár mladých sportovců. Vysvalený plavec Jan Micka se na svém instagramovém účtu pyšní novou přítelkyní, kterou je sexy beachvolejbalistka Bára Hermannová!

Tihle dva se měli poznat už loni na olympiádě v Riu. Brazilské pláže, možná i trochu caipirinhi a hned přeskočila jiskra. Aby také ne, vždyť tihle dva patří mezi nejvíce sexy sportovce u nás.

 

Bohužel se oba musí vypořádat s tím, že vztah prožívají více méně na dálku, protože zatímco Micka polyká kilometry v bazénu v Itálii, Hermannová létá po celém světě.

Jan Micka a Bára Hermannová
Zdroj: Instagram

"Je moje partnerka, známe se z Ria," potvrdil úspěšný plavec Blesku.

 

"Jsme spolu jednou za měsíc, vidíme se o víkendu na tři dny. Dneska máme v plánu jet na výlet,“ přilblížil, jak funguje jejich vztah na dálku.

 

 

No budou to mít těžké, protože program mají oba nabitý, nicméně jak praví známé přísloví - láska i hory přenáší, tak snad se s tím oba statečně popasují a třeba se dočkáme i podobných fotek, jaké pouštějí do světa atleti Helcelet s Rosolovou.

mm TN.cz