Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.12. 2017 10:48
foto už je to tradice

Královský pohár na penisu před 5000 fandy! Fotbalista si to užil

Aleksander Megalvis
Zdroj: Twitter
Aleksander Megalvis

Norský fotbal řeší další pořádný skandál. Oslavy vítězství v domácím poháru se neobešly bez možná vtipné, ale rozhodně nechutné obscénosti. Aleksander Megalvis se před 5000 fanoušky svlékl a na své přirození nasadil právě trofej pro vítěze.

Bohužel přestřelil. Možná si neuvědomil, že v Norsku se hraje o Královský pohár a trofej je tedy darovaná královskou rodinou. No a norský zadák jej nasadil na veřejnosti na svůj penis a před publikem své vystoupení glosoval i hláškou „Sakra, ten je tak těsný…“ 

Aleksander Megalvis před striptýzem
Zdroj: Profimedia Aleksander Megalvis před striptýzem

Mluví se nejen o ostudě, ale i o urážce královského rodu.
„Bylo to spontánní, lidé mi posílali pozitivní zprávy. Nechtěl jsem nikoho urazit a pokud ano, tak se omlouvám,“ vzkázal po incidentu Megalvis.


Připustil, že se jednalo o sázku, inspirovanou podobnou loňskou událostí. Tehdy pózoval s trofejí pro vítěze ligy Christian Gytkjaer, jenže jen v šatně.

110

GALERIE: Christian Gytkjaer

Zdroj: Instagram

Christian Gytkjaer - 5

Hodnocení:

Fotky nahého fotbalisty, s pohárem v provokativním postoji už loni musel řešit norský fotbalový svaz a v severské zemiseděsí,aby se z nasazování trofejí na přirození nestalatradice... Megalvis ale svého činu nelituje a jen prohodil, že je rád, že jeho babička nemá účet na sociální sítích.


Lilleström se stal vítězem pohárové soutěže po dlouhých deseti letech. 

ram TN.cz