Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.4. 2018 17:51
odhalení našla si zajíčka

Nový hvězdný pár? Vonnová prý sbalila fantoma P. K. Subbana!

Lindsay Vonnová a P.K. Subban
Zdroj: Profimedia
Lindsay Vonnová a P.K. Subban

Slavná lyžařka Lindsay Vonnová nemá dost a už si zase nabrnkla nového hvězdného sportovce. Po golfistovi Tigerovi Woodsovi a trenérovi amerického fotbalu Kenanu Smithovi objevila svět NHL! A jejím novým objevem není nikdo jiný než hvězdný P. K. Subban!

Lindsey Vonnová se s Kenanem Smithem rozešla loni na podzim a nyní se podle dobře informované bulvární novinářky Terez Owensové vydala do countryového města Nashville.

Lindsey Vonnová a Tiger Woods
Zdroj: Profimedia Lindsey Vonnová a Tiger Woods

Důvodem ale není hudba, nýbrž přítomnost charismatického hokejisty P. K. Subbana a o tom, že zpráva není jenom pouhou kachnou, svědčí i fakt, že jí převzal třeba i prestižní web New York Post.


Třiatřicetiletá lyžařka dokonce na svou instastory zveřejnila o uplynulém víkendu obrázky z Colorada, kde Nashville dokončil postup do dalších bojů o Stanley Cup přes domácí tým Avanache.

Lindsay Vonnová a Kenan Smith
Zdroj: Profimedia Lindsay Vonnová a Kenan Smith

Není to poprvé, co se Vonnová objevila na radaru P.K. Subbana. Potkali se už loni v Torontu na červeném koberci při vyhlašování cen ESPY Awards. Na šou Nickelodeonu v Los Angeles pak P.K. Subban ukázal, že se nebojí Lindsay třeba dotknout nebo obejmout.


Ačkoli Vonnová a Subban doposud veřejně svůj vztah nedeklarovali, zdá se že valentýnská výzva, kterou Lindsay poslala do světa z olympiády v Pchjongčchangu, byla vyslyšena.

ram TN.cz