Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 1. 2018
Tenis Další meta

Nový cíl vítězky Australian Open Caroline Wozniacké: Opustí tenis?

Caroline Wozniacká
Zdroj: Profimedia

Vítězka letošního Australian Open Caroline Wozniacká má v životě nový cíl. Netýká se však sportovního odvětví, ale módy, respektive modelingu. Chtěla by se totiž ukázat na titulní stránce známého časopisu. Jistě tím jedna z nejpůvabnějších hráček WTA potěší mnoho svých fanoušků.

Někteří lidé se ženou celý život za nesplněným snem, a když se splní, pomýšlí na další mety. To je případ i hvězdné Dánky Caroline Wozniacké. Poprvé v kariéře vyhrála grandslam, když o víkendu ve finále Australian Open porazila v přímém souboji o post světové jedničky Simonu Halepovou.

 

 

Teď myslí Wozniacká na mimotenisový cíl. „Ráda bych se ukázala na titulní stránce módního magazínu Elle,“ řekla novinářům na tiskové konferenci po australském grandslamu. Vzhledem k tomu, že patří k jedné z nejhezčích hráček, které jsou momentálně na okruhu WTA, není to rozhodně nemožné přání.

 

Snad nebude její modelingová kariéra tak úspěšná, jako ta tenisová. Tenis by tím totiž ztratil vynikající hráčku, respektive aktuální světovou jedničku.

lju TN.cz