Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 9. 2017
Trestný čin Slovenská liga

Nové info: Zadržený basketbalista nezletilou znásilnil. Vše si natáčel!

Chris Perry
Zdroj: Profimedia / facebook
Chris Perry

Včera přišla slovenská média s tím, že nová posila týmu BC Prievidza, Američan Christopher Perry, byl zadržen. Důvodem měl být sex s nezletilou dívkou, ale podrobnosti známy nebyly. Dnes je celá situace jasnější a basketbalista má opravdu velký problém. Čeká ho vězení za hned několik trestných činů.

Podle webu Športky.sk byl Chris Perry obviněn policií za sex s nezletilou dívkou. Ten navíc nebyl dobrovolný. Dvacetiletý Američan měl šestnáctiletou dívku znásilnil. "Policie ho obvinila ze sexuálního násilí, znásilnění, výroby dětské pornografie a vydírání," píše zmíněný web.

 

 

Trestných činů se měl Chris Perry dopustit během 15. a 16. září v nočních hodinách v jednom bytu v Prievidzi. Styk s nezletilou dívkou si prý nahrával na svůj mobilní telefon. Poté jí vyhrožoval, že video zveřejní. Týnejdžerka přitom měla chtít s hráčem místního klubu jen navázat přátelství.

 

Policie vzhledem k věku dívky nechce podávat bližší informace a v současné době navíc probíhá vyšetřování. Chris Perry přišel do klubu před letošní sezonou. Měl zde začít svou profesionální kariéru poté, co hrál zatím jen na univerzitě Lincoln Memorial. Za BC Prievidza neodehrál ani jedno soutěžní utkání.

lju TN.cz