Aktualizováno 6.6. 2016 15:00
program největší taháky

NOVA Sport 1 a 2 čeká mimořádné léto! Na co se můžete těšit?

Nova Sport1, Nova Sport2
Zdroj: TN.cz

Prémiové sportovní stanice NOVA Sport 1 a 2 mají pro své předplatitele připravený mimořádně nabitý letní program. Tenisoví fanoušci se na přelomu června a července mohou těšit na nejprestižnější tenisový turnaj světa – slavný Wimbledon.

Obě stanice budou nepřetržitě sledovat dění na dvou kurtech a společně s videoportálem VOYO budeme monitorovat až 6 kurtů najednou. V srpnu pak obě stanice nabídnou také přenosy z olympijský her z Ria de Janeiro. Kromě tenisového olympijského turnaje mohou diváci očekávat i kompletní fotbalový, basketbalový, ragbyový nebo házenkářský turnaj v Riu. A skvělou podívanou bude jistě také golf, který se na olympiádu vrací po dlouhých 112 letech.


Golf bude mít přes léto hodně prostoru. NOVA Sport 1 nabídne v polovině června prestižní 145. ročník The Open Championship, na konci července pak prestižní PGA Championship. Tradičně pak vysíláme golfové turnaje European Tour. NOVA Sport 1 bude v letních měsících sledovat také motocyklové závody. Kromě čtyř velkých cen MotoGP, ve kterých se představí čeští jezdci Jakub Kornfeil a Karel Hanika, odvysíláme také stejný počet závodů ze seriálu RedBull MotoGP Rookies Cup.


V srpnu pozná německá házená letošního vítěze Superpoháru. Milovníky fotbalu pak bezpochyby nadchne anglický Community Shield, kdy se na legendárním stadionu ve Wembley střetne vítěz FA Cupu Manchester United a vládce Premier League Leicester City.


Stanice NOVA Sport 2 se v létě podívá zejména do ringu a oktagonu. Dlouho očekávanou odvetu o titul mistra světa v těžké váze mezi Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem vysíláme v sobotu 9. července. Následující ráno pak odvysíláme prestižní galavečer UFC 200, který je doslova přecpaný hvězdami MMA.


V červenci čeká milovníky bojových sportů ještě dalších 5 galavečerů UFC, které nabídnou další souboje šampionů. Svůj prostor dostanou také nejrychlejší vozy na světě – americká série IndyCar.

Nova Sport