novasport přímý přenos

ŽIVĚ z kabiny komentátorů: Voráček a spol. změří síly s Devils!

Komentároři NHL
Zdroj: TN.cz

Hokejová NHL dnes nabídne další ze zápasů, které zajímají české fanoušky. Philadelphia hostí New Jersey Devils a v akci tak budou i Jakub Voráček, Radko Gudas, Pavel Zacha a zřejmě i gólman Michal Neuvirth. Zápas můžete sledovat na živě na stanici Nova Sport 1 od 19:05, nebo si pustit komentátorský stream živě zde a na facebooku Nova Sport.

Je zřejmé, že se čeká nesmírně vyrovnané utkání, z posledních 10 zápasů mají týmy bilanci 4-2-4, prodloužení ale dvakrát dokázali přetavit ve dva body Devils. Tým New Jersey navíc zastavil nepříjemnou sérii a v posedních dvou utkáních zapsal výhry nad Islanders i Washingtonem.

Flyers táhne svými výkony Jakub Voráček, u něhož se začíná mluvit, že by mohl dosáhnout prestižní mety 100 kanadských bodů v základní části. Philadelphia má o motivaci navíc, chce se konečně dotáhnout do play-offové osmičky.

Zápas pro vás na stanici Nova Sport 1 komentují Jan Velart a Jožo Havrilla. Ti vám také o přestávce mezi 1. a 2. třetinou budou odpovídat živě na vaše dotazy!