Publikováno 7. 9. 2017
ohlasy co si myslí v NHL?

Bývalý parťák o Jágrovi: Že je mu 70, neznamená, že neumí bruslit!

Jamie Benn (vlevo) a Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jamie Benn (vlevo) a Jaromír Jágr

Fakt, že Jaromír Jágr stále ještě nemá angažmá, vyvolává překvapivé ohlasy už i mezi hokejisty v NHL. Mezi nimi má stále velmi dobrou reputaci a mluví o něm v superlativech. Někteří si ale neodpustí ani nějaký ten vtípek.

Během svého působení u floridských Panterů se Jaromír Jágr potkal i s Jonathanem Huberdeauem. A nejen to, působil s ním dokonce v jedné útočné formaci. Mladý hokejista na to dodnes vzpomíná jen v dobrém.
 

"Pamatuji si, když přišel poprvé do šatny. Nebyli jsme si jistí, co čekat. Bude se o nás mladé zajímat? Ale zajímal sel. Pomáhal nám a dodával nám sebevědomí,“ vzpomíná v dobrém Huberdeau. „Řekl mně a Barkovovi, že jsme opravdu dobří hráči a musíme svou hrou naplnit náš potenciál. Naučil nás pracovní morálce. Nutil nás po konci tréninku dál bruslit. Je to docela fajn, když tohle dokáže chlap v jeho věku," vysekl Jágrovi poklonu pro oficiální webové stránky NHL.
 

Že si Jágr najde místo v elitní zámořské soutěži, si je jistý i Jamie Benn z Dallasu Stars. Ten má dokonce jasno, jaký dres by měl Jágr v příští sezóně oblékat. "Myslím, že by měl hrát ve Vegas. Je to legenda. Minulou sezónu měl dobrou," uznale řekl v rozhovoru pro ESPN. "To, že je mu 70, neznamená, že neumí bruslit," neodpustil si vtípek Benn, s nímž si Jágr zahrál během svého působení u Stars.

msl TN.cz