Aktualizováno 8.11. 2017 14:30
video pořádný strom

Tři střídání a konec! Kaše dostal k narozeninám vypínač

Ondřej Kaše
Zdroj: NHL media
Ondřej Kaše

Mohly to být docela fajn narozeniny. Ondřej Kaše si v zámořské NHL získává stále více respektu. Ve třech po sobě jdoudích zápasech skóroval. A možná proto si na něj v derby v Los Angeles počíhali. Statistika ze zápasu Anaheimu s Kings mluví za vše.

Český forvard strávil na ledě tři střídání a pak už se do hry nevrátil. Jenže zápas skončil i pro Kurtise MacDermida, který strom na hraně útočného pásma postavil.


Zadák Los Angeles inaksoval trest do konce utkání, důvodem byl fakt, že Kašeho dohrál až po odehrání puku. Jinak to ale zase tak špinavé od MacDermida nebylo, za starých časů by tenhle hit úplně v pohodě prošel. Kaše jednoduše koukal jinam, než měl...

 

Svého svěřence hájil i trenér Kings. "Ano, je to nešťastné, je tam zranění, ale Dermie se v podstatě jen zastavil a čekal na hráče. Nebyl tam žádný pohyb proti," myslí si John Stevens.
 

Anketa

Byl zákrok na Ondreje Kašeho na trest do konce zápasu?

Hlasovalo 171 lidí.
Ondřej Kaše ještě nebyl umístěn na listinu zraněných hráčů, je ale možné, že ho čeká pauza. Přece jen zápas nedohrál a v minulosti už měl problémy s otřesy mozku.
 

A ani zápas nakonec pro Anaheim dobře neskončil, Los Angeles vyhrálo 4:3 v prodloužení.

 

ram TN.cz