Publikováno 17. 6. 2018
golf prostě talent

Sudí z NHL zahrál kolo US Open lépe než Els, Garcia či Kuchar!

Rank Garrett jako golfista i jako sudí z NHL
Zdroj: Profimedia
Rank Garrett jako golfista i jako sudí z NHL

Byla to úžasná zkušenost. Dave Garrett využil letní hokejové pauzy a dorazil na golfové US Open. Sice se první den potýkal s nervozitou, ale druhé kolo zahrál excelentně! Měl lepší výsledky než mnohé hvězdy. Neprošel cutem, ale rozhodně nezklamal.

Slavných borců, kteří zůstali za branami třetího kola bylo víc. Oči pro pláč zbyly Tigerovi Woodsovi, smůlu má i Bubba Watson, Rory McIlroy, Sergio Garcia či Jason Day. Ve stejné společnosti je i Dave Garrett, ten ale vůbec nemusí litovat. První příležitosti, zahrát si slavné US Open, se chopil se ctí. I když… Ten první den byl opravdu bídný.


"Byl jsem opravdu nervózní, když jsem se snažil o první ránu," řekl Rank Garrett po prvním kole ve čtvrtek. "V prvních pěti minutách jsem snad zkazil vše, co šlo," dodal. Během dne nasbíral 83 ran, což byl vlastně konec nadějím k postupu do víkendového klání.


V pátek už mohl hrát Rank uvolněně a výsledek se dostavil. Obtížné hřiště zahrál na 75 ran smeknout musely mnohé hvězdy. Byl lepší než Ernie Els, Matt Kuchar nebo již zmíněný Sergio Garcia.


Rank Garrett má talent na golf, v minulosti vyhrál pár letních amatérských turnajů a ke golfu zbláznil i dalšího kolegu. Caddyho mu děla parťák z černobíle pruhovaného dresu Dan O´Rourke.

ram TN.cz