Aktualizováno 11.10. 2017 19:23
68 je připravený

První start Jágra už v noci! Číslo 68 nastoupí na ledě Los Angeles

Jaromír Jágr
Zdroj: Twitter
Jaromír Jágr

Kdy už nastoupí? Celý hokejový svět očekává návrat Jaromíra Jágra do NHL. Tři zápasy nové sezony slavný hokejista vynechal. Zdá se ale, že na venkovním tripu v Kalifornii přece jen na led naskočí. Vždyť opět trénoval se třetí formací!

To, že Jaromír Jágr odcestoval s Flames na venkovní trip, byla první známka naděje, že se blíží jeho start. Jenže na ledě Anaheimu nenastoupil. A tak je otázkou, zda navlékne dres v Los Angeles.


Trenér Glen Gulutzan zkoušel být tajemný. "Máme plán toho, co chceme udělat. Ale oznámíme to až před zápasem,“ říkal novinářům. Ti ale už začali tušit blížící se velkou chvíli.


Jágr totiž na tréninku opět naskočil do formace s Krisem Versteegem a Samem Bennettem v praxi, což naznačuje zápasovou sestavu. Zprávy o Jágrově startu v Los Angeles pak ještě přiživil reportér John Shannon z webu SportsNet.

 


Původní spekulace přitom mluvily o naskočení do domácího zápasu s Ottawou, který se bude hrát v pátek 13. října.  


Flames mají úvodní prohře s Edmontonem na svém kontě dvě vítězství. Čtvrtý zápas sezony je pak čeká na ledě LA Kings. Zápas začne ve 4:30 SEČ a přímým přenosem jej vysílá NOVA Sport 1.

ram TN.cz