Aktualizováno 13.1. 2018 22:22
nhl jedna velká jízda

Kruté derby pro Pavelce. Po smršti gólů se pakoval z brány

Ondřej Pavelec

Na tenhle zápas gólman Ondřej Pavelec rozhodně nebude vzpomínat v dobrém. Newyorské derby mezi Rangers a Islanders skončilo ve slavné Madison Square Garden debaklem domácích a český brankář se po páté brance pakoval na střídačku…

Hrdinou zápasu se stal bezesporu hostující Mathew Barzal, který sám dal dva góly a další tři připravil. Pro Pavelce byl krizový úvod druhé třetiny, kdy v rozmezí 21. a 27. Minuty inkasoval tři góly a za stavu 1:5 přenechal místo Henrikovi Lundqvistovi.

Švédský gólman sice na půlhodinu hry příval gólů zastavil, ale Islanders nakonec stejně vyhráli vysoko 7:2.

Ve druhém večerním utkání soboty se konala velká šou Jevgenije Malkina, který v duelu s Detroitem dal dva góly a na další dva nahrál. Penguins díky jeho zásluze vyhráli 4:1.

New York Rangers – New York Islanders 2:7 (1:2, 0:3, 1:2)