Publikováno 8. 6. 2018
video golden knights

Jágr vyrazil do Vegas: Tentokrát ale na hokej a fandil Rytířům!

Jaromír Jágr na finále ve Vegas
Zdroj: Instagram
Jaromír Jágr na finále ve Vegas

Nejslavnější český hokejista jako už pravidelně vyrazil v rámci prázdnin do města hříchu. Našel si čas i na návštěvu vegaské hokejové arény a byl u toho, když jeho bývalý tým Washington Capitals poprvé uzmul nejcennější hokejovou trofej. V rozhovoru pro americká média chválil především Alexandra Ovečkina.

Pro obyvatele Las Vegas není neobvyklé na ulicích potkávat tvář Jaromíra Jágra. Ostatně o jeho návštěvách místních kasin se toho za poslední roky napsalo a namluvilo hodně.


Čtvrteční večer místního času ale věnoval sledování pátého finále Stanley Cupu v místní T-Mobile Aréně mezi domácími Golden Knights a washingtonskými Capitals. V krátkém příspěvku pro televizi NBC ocenil místní fanoušky a jejich zápal pro hru: "Už teď je to skvělé hokejové město. Přál bych si, aby se hrálo více zápasů, protože atmosféra je tu skvělá."


Vlídná slova volil i k Alexandru Ovečkinovi, který konečně získal vysněný Stanleyův pohár a po zásluze byl jmenován nejužitečnějším hráčem playoff. "Konečně z něj spadne napětí, nikdo už o tom nebude mluvit. Opravdu si to zaslouží. Sice jsem neviděl mnoho zápasů, ale v posledních třech utkáních hrál nejlépe za posledních deset let," nešetřil uznáním Jágr pro portál NHL.com.


Capitals získali Stanley Cup poprvé ve své historii díky vítězství 4:1 na zápasy nad Golden Knights. Poslední utkání získali poměrem 4:3 i díky jedné brance českého útočníka Jakuba Vrány.

tce TN.cz