video noc v nhl

Hanzal s Vrbatou načali potupu Calgary. Dílo dokonal Dvorak

Martin Hanzal slaví gól v Calgary
Zdroj: NHL media

Martin Hanzal se potřinácté v sezoně zapsal do střelecké listiny a tečí střely krajana Radima Vrbaty začal demolici týmu Calgary. Arizona Coyotes slavila v hale Saddledome senzační vítězství 5:0!

Gólový zápis českého forvarda přišel už v 7. minutě zápasu. Hanzal na brankovišti po vyhrané buly vložil hůl do Vrbatova pokusu a otevřel skóre.

Pak už zápas patřil Christianu Dvorakovi a gólmanovi Miku Smithovi. Mladíček s českým jménem, ale amrickým původem, dal dva góly a na jeden další nahrál, brankář týmu Coyotes pak podruhé v sezoně dokázal udržet čisté konto. Arizona vyhrála třetí z posledních čtyř zápasů.

Ve druhém nočním duelu zvítězili New York Rangers na ledě Columbusu 3:2 a bodově svého rivala dotáhli. Děla v Nationwide Areně sice zahřměla už v úvodu po Dubinskeho střele v přesilovce, pak ale hosté otočili skóre a i když Nick Foligno v závěru zápasu vyrovnal na 2:2, vzal si poslední slovo Jimmy Vesey, který sedm minut před třetí sirénou rozhodl o triumfu Rangers.

Columbus – Rangers 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)'