Aktualizováno 23.2. 2017 14:31
video prostě radko

Gudas baví! Trefil Ovečkina, pak rivala sundal pouhým pohledem

Zdroj: Nova Sport

Jestli jste chtěli v NHL chlapa, který budí emoce, máte ho mít. Radko Gudas se nebojí nikoho, ničeho a nemá žádný respekt. A poslední scéna ze zápasu s Washingtonem? Ta stojí za to!

Philadelphia sice prohrála s Capitals 1:4 a trochu si zkomplikovala boj o play off. Jenže po zápase stejně mluvilo o kousku českého drsňáka. 

 

 

Kdoví, jestli to byl záměr, ale Radko Gudas rozhodně pořádně nadzvedl střídačku Washingtonu, když přímo před ní napálil puk směrem na střídajícího Alexe Ovečkina. Ruský kanonýr, který si v utkání připsal tři asistence se opravdu lekl a nakonec spadl na led. Přitom se ještě po Gudasovi stihl ohnat holí.

 


To ale nebylo vše. Český vousáč se dostal do konfliktu i později, to když si ho hráči Capitals vyhlédli jako cíl. Gudas se prát nechtěl a opravdu komicky vypadala situace, když se ho snažil atakovat Jay Beagle. Jenže přitom zakopl o brusli rozhodčího a rozplácl se led. Fandové Gudase se museli smát. Vypadalo, jakoby soka poslal k zemi šťouchnutím prstu.


Ale český hokejista nakonec byl v utkání i za smolaře. Dal si vlastenec. A litoval i toho, že spoluhráči Jakubovi Voráčkovi sudí neuznali gól.

ram TN.cz