Aktualizováno 18.11. 2017 08:01
nhl noc brankářů

Bobrovskij vynuloval Rangers! Detroit zlomil Buffalo v závěru

Sergej Bobrovskij

Hokejisté Columbusu slaví třetí vítězství v řadě, tentokrát zlomili New York Rangers a gólman Sergej Bobrovskij podruhé v sezoně vychytal čisté konto. Detroit ve druhém nočním duelu porazil Buffalo 3:1.

Columbus získal z posledních tří zápasů šest bodů a stačilo mu na to vstřelit pouhých 6 gólů. Skvěle totiž pracuje obrana a daří se brankáři Bobrovskému. Ten tentokrát chytil všech 36 střel, z toho 15 v poslední třetině. Gólman Rangers Ondřej Pavelec sledoval zápas jen ze střídačky.

Columbus – NY Rangers 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Branky:
34. Werenski, 48. Panarin.

Na místa, znamenající play off se posunul Detroit, který doma přehrál Buffalo 3:1. Red Wings zlomili odpor hostujícího týmu až v poslední třetině. Do zápasu nezasáhl ani jeden z českých hokejistů ve službách Detroitu. Petr Mrázek byl jen na střídačce, Martin Frk je zraněný.

Detroit – Buffalo 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)