Publikováno 18. 3. 2018
hokej Češi řádili

Voráček nastartoval obrat, trefili se i Pastrňák s Hertlem! VIDEA

Jakub Voráček
Zdroj: Profimedia

Hodně vidět byly v sobotu večer české hvězdy v NHL. Do černého mířili Jakub Voráček, David Pastrňák i Tomáš Hertl, přičemž posledně jmenovaný se prosadil už ve třetím utkání za sebou.

Zřejmě nejdůležitější byla ale trefa Voráčka, který krásným gólem z 52. minuty vyrovnal srovnal zápas s Carolinou na 2:2. Rodák z Kladna se trefil zblízka bekhendem a svou sedmnáctou trefou v sezoně prokázal, že je momentálně nejlepším českým útočníkem v soutěži. Jeho Philadelphia navíc díky tomu otočila zápas na konečných 4:2.
 

GÓL JAKUBA VORÁČKA:To Pastrňák se v ročníku trefil už poosmadvacáté a svým gólem nastartoval Boston k výhře 3:0 nad Tampou Bay. A shodou okolností i jeho trefa byla povedeným bekhendem, kterým zužitkoval výbornou přihrávku od Toreyho Kruga.
 

TREFA DAVIDA PASTRŇÁKA:Nejpohodovější gól si připsal Hertl, který skóroval při power-play střelou do prázdné brány. Trefil se tak už potřetí v řadě a zpečetil triumf San Jose 5:3 nad Vancouverem.

Skvělý večer ale prožil i buldoček v dresu St. Louis Vladimír Sobotka, jenž se dvěma asistencemi podílel na výhře 4:3 nad Rangers.


VÝSLEDKY NHL:


Buffalo - Chicago 5:3
Florida - Edmonton 2:4
Los Angeles - New Jersey 0:3
Toronto - Montreal 4:0
Tampa Bay - Boston 0:3
Carolina - Philadelphia 2:4
Columbus - Ottawa 2:1
St. Louis - NY Rangers 4:3 PP
Arizona - Minnesota 1:3
Vancouver - San Jose 3:5

fre TN.cz