Publikováno 6. 10. 2018
NHL Global Series

NHL ve Švédsku: Devils porazili Edmonton. Zacha nebodoval!

Kyle Palmieri

Ve švédském Göteborgu se hrálo utkání NHL. V rámci Global Series se představilo New Jersey a Edmonton. Devils měli od začátku převahu a nakonec vyhráli 5:2. Za vítězný celek se dvakrát trefil Kyle Palmieri a dvakrát Travis Zajac. Český útočník Pavel Zacha nebodoval.

Zaplněnou arénu Scandinavium rozveselil už po necelé minutě zápasu Kyle Palmieri, který otevřel střeleckou listinu. O tři minuty později využil přesilovou hru Milan Lucic a vyrovnal na 1:1.

Nedisciplinovanost se nevyplatila ani hráčům Oilers. Na začátku druhé části využil početní převahu opět Palmieri a Devils znovu vedli. Další dvě branky do sítě Edmontonu přidal Travis Zajac a v úvodu třetí třetiny to bylo už 4:1 pro Devils.

Zápas zkusil ještě v polovině závěrečné dvacetiminutovky zdramatizovat Leon Draisaitl, který snížil na rozdíl dvou branek. Pojistku však přidal Stefan Noesen a New Jersey vyhrálo 5:2.