NHL Pod širým nebem

NHL Winter Classic: V prodloužení rozhodl o výhře Rangers Miller!

New York Rangers vs. Buffalo Sabres
Winter Classic 2017

Desátý ročník NHL Winter Classic je minulostí. Zápas mezi New Yorkem Rangers a Buffalem, který se konal na baseballovém hřišti Citi Field v New Yorku, vyhráli Rangers 3:2 po prodloužení. Rozhodl o tom J.T. Miller.

Papírově bylo domácím týmem Buffalo, fyzicky ovšem Rangers. A tým z New Yorku potěšil většinu diváků v Citi Field na samém začátku této show. To když ho poslal do vedení už v páté minutě Paul Carey. Čtyři minuty po něm navýšil na 2:0 Rakušan Michael Grabner.

NHL Winter Classic 2018
Zdroj: Profimedia NHL Winter Classic 2018

Na začátku druhé dvacetiminutovky snížil v přesilovce Sam Reinhart. Jenže necelou půl minutu po začátku třetí třetiny vyrovnal Rasmus Ristolainen a poslal zápas předčasně do prodloužení. Nájezdy pod širým nebem se nekonaly. Zápas, ve kterém se hrálo v lyžařských kuklách a všem zúčastněným se v -8° C kouřilo od pusy, rozhodl v nastavené pětiminutovce J.T. Miller z Rangers.