Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 28. 7. 2017
Fotbal Nedisciplinovanost

VIDEO: Neymarovi ruply nervy! Porval se spoluhráčem na tréninku

Neymar
Zdroj: Profimedia
Neymar
Témata:

Je to pár dní, kdy Neymar schytal na tréninku jeden výchovný pohlavek od Luise Suaréze. Tentokrát se však brazilská hvězda poprala se svým spoluhráčem Nelsonem Semedem. Znovu se to stalo na tréninku, a když všechno skončilo, Neymar jen uraženě odešel do ústraní.

Před necelým týdnem dostal Neymar od Luise Suaréze pohlavek a poté, co se video, které celý moment zachycuje, dostalo na internet, lidé si z toho začali utahovat. Prý ho Suaréz počastoval za údajně blížící se přestup do PSG, který by se stal nejdražším v historii. Více jsme psali zde:

 

 

Teď se do Neymara pustil pěstmi spoluhráč Nelson Semedo. Znovu to neuniklo zvědavcům, kteří byli na osudném tréninku přítomni a incident natočili. Vše museli rozhánět ostatní hráči Barcelony.

 

 

O co mezi oběma kohouty šlo, to lze odhadovat jen těžko. Zahraniční média uvádí, že se spoluhráči dostali v jedné akci do kontaktu a z toho vše vygradovalo. Jestli na tom měl podíl údajně chystaný přestup do PSG, který mnohým v kabině Barcelony leží v žaludku, se nedá říct.

lju TN.cz