Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 10. 2017
video fantastická podívaná

Neskutečné sólo! Chlapík z Bornea to napálil jak Bolt, navíc dal gól

Sólo Terense Puhiriho
Zdroj: YouTube.com

O fotbale v Indonésii se často v Evropě nedozvídáme. Teď se ale o změnu postaral Terens Puhiri. Mladík z týmu Borneo FC totiž předvedl v duelu tamní nejvyšší soutěže kousek, který nevídáme ani od těch největších fotbalových hvězd.

Tomuhle chlapíkovi by možná záviděl i rekordman mezi sprintery Usain Bolt. Puhiri se totiž v indonéské lize prezentoval fantastickou rychlostí, díky níž nejprve naprosto bez problémů doběhl před obráncem zdánlivě ztracený míč.
 

K famóznímu sólu nastartoval poblíz vlastního pokutového území. Díky svému zrychlení poblíž púlící čáry doběhl balón, ale ani potom nebylo všemu konec.
 

Míč mu sice trochu utekl, ale z toho si Puhiri nic nedělal. Ze své rychlosti neztratil ani chlup, a tak proti němu neměl nárok ani brankář. Tomu dokonce fotbalista udělal kličku a pak už před ním zívala prázdná brána. A do té bez problémů zakončil.

Ne, ani teď nepadl vysílením a nečekal, až se na něj sesypou spoluhráči. Naopak nastartoval k dalšímu sólu a už upaloval oslavovat gól směrem k fanouškům.

msl TN.cz