Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.7. 2016 15:31
video šokoval je

Neubliž si, volali na dědu! Z toho, co stařík ukázal, jim spadla brada!

Zdroj: YouTube.com

Nejdřív byl všem pro smích, pak na něj všichni nevěřícně zírali s otevřenou pusou. Přihlížející v Kalifornii doslova ohromil vetchý stařík, který strčil do kapsy i zkušené svalovce!

Všechno se odehrálo na kalifornské Muscle Beach, kde zrovna už tak dokonale vypracované postavy ještě vylepšovala parta svalovců. Najednou se však mezi nimi objevil člověk, který sem očividně nezapadal. Svalovci se nestačili divit, co tu ten stařík, kterému nejspíš už táhne aspoň na osmdesátku, pohledává.
 

Když se pak chopil závaží a jal si je přidávat na činky, začali si ho přihlížející fotit a na jejich tvářích se objevovaly úsměvy. Ty jim však hned vzápětí ztuhly. Děda totiž nedbal výzev, ať neblázní, aby si neublížil, a chopil se náčiní. A v tu chvíli všem spadla brada. Senior totiž bez potíží činky několikrát zdvihl nad hlavu. Dokonce pak vyzval jednoho z borců, že změří svoje síly. A samozřejmě ho strčil do kapsy.
 

A kde se ve staříkovi vzalo tolik síly? Nebyl to totiž žádný dědeček, ale profesionální sportovec Kenneth Leverich, který si prostě chtěl vystřelit z party siláků. A nutno říct, že se mu to povedlo dokonale!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Modelka s nejvypracovanějším tělem je krásná i děsivá. Jak se líbí vám?

VIDEO: Slavný finský kulturista šokuje: Mám svaly i na hlavě!

TN.cz