Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 11. 2018
video 18+ pouze pro dospělé!

Nestyda na hřišti! Mezi hráči způsobila pořádné pozdvižení

Fanynka v Nizozemsku
Zdroj: Twitter

To, že fotbalové utkání čas od času přeruší nějaký ten naháč, už si hráči i fanoušci celkem zvykli. Že ale na hřiště vběhne nahá fanynka, to už je trochu rarita. Jedna taková teď přerušila utkání nižší soutěže v Nizozemsku a způsobila pořádné pozdvižení!

Příznivci nizozemského celku Rijnsburgse Boys přišli s poněkud netradičním nápadem. Místní striptérce zaplatili, aby po prvním gólu, který v zápase padne, vběhla na hřiště a rozhodila psychiku soupeře.

 

První část plánu vyšla podle představ a striptérka vystupující pod jménem "Foxy" opravdu překvapila celý stadion, když potěšila oko nejen fotbalistů, ale i fanoušků.


UPOZORŇUJEME, ŽE VIDEO JE URČENÉ PRO DOSPĚLÉ:

 

"Myslím, že chtěla, abych jí plácnul po zadku. Ale já sem si říkal, hlavně to nedělej, jinak budeš mít doma problémy," prozradil záložník domácích Rijnsburg Boys, ke kterému Foxy přiběhla.

 

 

Jenže druhá část plánu, tedy že tento akt rozhodí soupeřovu psychiku, už tolik nevyšla. Hostující AFC totiž zvítězili 6:2 a domácí se tak mohli radovat maximálně z toho, že se o nich píše na celém internetu.

mm TN.cz