Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 30. 6. 2018
Fotbal Mistrovství světa

Kráska zemřela při oslavách MS: Před tím se fotila s tím, co ji zabilo

Brazilská fanynka
Zdroj: Profimedia / facebook

Mistrovství světa v Rusku má další oběť z řad fanoušků. Třicetiletá Tamra Maiochiová zemřela poté, co slavila vítězství rodné Brazílie nad Srbskem. Příčinou smrti je nešťastná náhoda – krásná fanynka si do krku zapíchla střep ze sklenice, ze které popíjela víno.

Společně s přáteli sledovala Tamra zápas Brazílie a Srbska v televizi. Když parta okolo Neymara vyhrála 2:0, začalo se slavit. Podle svědka třicetiletá fanynka vstala, v jedné ruce měla mobilní telefon a v druhé sklenici s vínem.

 

 

Při oslavném tanečku třicetiletá Brazilka upadla, když ztratila rovnováhu, a aby zbrzdila svůj pád, chtěla se chytnout stolku. Jenže ruka jí sklouzla a Tamra spadla přímo na střepy rozbité sklenice. Pro ženu to byla tak nešťastná chvíle, že spadla na střepy tak, že si prořízla tepnu na krku (paradoxně si naposledy na sociální síť přidala fotku se skleničkou vína - níže).

 

Brazilská fanynka
Zdroj: facebook

 

Přátele se snažili Tamře pomoci a do příjezdu lékařů zkoušeli zastavit její krvácení. To se jim však nepovedlo. Když záchranka dorazila na místo, žena už nebyla naživu.

lju TN.cz