Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 3. 2018
Fotbal Premier League

Nespokojený fanoušek na hřišti: Takhle ho umravnil kapitán! VIDEO

Mark Noble a neukázněný fanoušek
Zdroj: Profimedia
Mark Noble a neukázněný fanoušek

Že čas od času nějaký ten neukázněný fanoušek vtrhne na trávník a jde buď slavit s hráči gól, nebo jde vyjadřovat svou nespokojenost, to není nic nového. V každém případě se o takového odvážlivce vždy postará ochranka, případně policie. V anglické Premier League to však vzal do rukou rovnou kapitán West Hamu Mark Noble. Podívejte se, jak to dopadlo.

West Hamu se nedaří a to dokazuje strašlivá bilance, kdy tento anglický celek z pěti zápasů čtyři prohrál. Ten poslední včera 0:3 s Burnley a fanouškům dochází trpělivost. Nejen, že volají po odvolání trenérského štábu, ale někteří to řeší i radikálněji. Jeden takový vtrhnul na hrací plochu během zmíněného utkání a bylo z toho velké pozdvižení. Až se podíváte na video, pochopíte proč…

  

 

Ano, něco bylo špatně. Proti tomu neukázněnému muži nezasahovala ochranka, ale rovnou kapitán West Hamu Mark Noble. Kdyby ho neuklidnili spoluhráči, možná by chuligánovi dal i nějakou tu ránu. Odvážlivec se Nobleho tak bál, že nakonec sám utekl. „Pokud jsem v ohrožení, bráním se, tím si buďte jistí,“ řekl Noble po zápase novinářům.

lju TN.cz