Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 1. 2019
Fotbal Už se vidí s titulem

Nesoudnost v Liverpoolu! Lístky na poslední zápas stojí majlant

Liverpool je letos v Premier League suverénní
Zdroj: Profimedia

Liverpool je letos suverénní. V letošní sezoně Premier League padl pouze s jednou a po 29 letech útočí na titul. Do konce sezony zbývá ještě 15 zápasů, fanoušci už ale skupují lístky na poslední zápas a na internetu je prodávají za neuvěřitelné částky.

Je to trochu nesoudnost a na titul pomýšlejí hodně brzo. Fanoušci Reds zažívají fantastickou sezonu. Liverpool v Premier League vyhrál devatenáct zápasů a na Manchester City má náskok čtyř bodů. Citiziens jsou také jediní, kdo letošní suverény dokázal porazit a k tomu s Liverpoolem jednou remizovali. Mimo to dokázal lídra o dva body obrat ještě Arsenal a Chelsea.


A i když je sezona krátce za svojí polovinou, vidí fanoušci Liverpoolu už teď titul ve městě Beatles. Ve velkém skupují lístky na poslední zápas s Wolves, který se odehraje až 12. května a nabízí je na internetu za přemrštěné částky.


Na stránce livefootballtickets.com je k dispozici přes 200 lístků, které se cenově pohybují od 1100 liber až po šest tisíc. V přepočtu jde tedy o částky v rozmezí 32 000- 176 000 korun.

Lístky na poslední zápas Liverpoolu se prodávají za obrovské částky
Zdroj: Twitter


A to i přes to, že do konce sezony chybí patnáct zápasů včetně utkání s anglickými giganty. Čeká ho  Manchester United, Tottenham, Chelsea a derby s Evertonem, které nikdy nemá favorita.

hp TN.cz