Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.8. 2017 12:56
daleko za hranou pro koho byla?!

Neskutečné: Chuligáni se vloupali na Spartu a přinesli tam rakev!

Chuligáni s rakví
Zdroj: reprofoto

Vedení fotbalové Sparty musí opět řešit nedůstojné chování svých příznivců. Co se stalo? Skupinka chuligánů ve čtvrtek v podvečer vnikla na letenský stadion a sebou přinesla rakev! Po nedělním zápase v minulém kole nejvyšší domácí soutěže je to už druhý incident, který příznivci Sparty způsobili.

To, že sparťanští fanoušci nejsou moc spokojeni s výkony svého milovaného klubu, není žádné tajemství. Ale obměna kádru i s trenérem chce prostě čas a výsledky nejsou zkrátka hned.

 

 

Bohužel některým "fanouškům" už nejspíš trpělivost došla a tak už v neděli po remíze v Liberci 1:1 přišli večer před stadion a světlicemi "přivítali" klubový autobus. Podle komentářů u fotografie si prý přišli "vysvětlit pár věcí s vedením,".


Netrvalo to ani týden a ve čtvrtek už bylo zase o čem mluvit. Skupinka chuligánů totiž i přes ochranku vnikla na stadion, kam sebou přinesli rakev! Ta měla být podle popisku videa určena nejspíš vedení klubu. Video se objevilo na webu hooligans.cz.

 

 

Smutné na celém incidentu je i fakt, že ve stejný den se nedaleko konal pohřeb bývalého sparťanského funkcionáře Rudolfa Bati.

mm TN.cz