Publikováno 13. 10. 2018
UFC Výhra nad Conorem

Nervozita a pak oslavy: Zákulisní VIDEO Khabiba před a po zápase!

Khabib Nurmagomedov
Zdroj: YouTube.com

Souboj Khabiba Nurmagomedova s Conorem McGregorem jste nejspíš viděli pouze z oficiálních zdrojů a díky oficiálním videím či přenosu. Proto jistě víte, jak vypadal zápas a co za bitku v hledišti následovalo po něm. Co však asi nevíte, tak jak to vypadalo v týmu Khabiba před a po zápase. To teď odhaluje video, které se dostalo na internet.

Jedná se o krátký dokument, který zachycuje přípravu Khabiba Nurmagomedova na zápas, ale i to, jak byl soustředěný a nervózní před začátkem hvězdného galavečera a na konci videa jsou naopak bujaré oslavy vítězného Dagestánce.

 

 

Khabib se ve videu také omlouvá za to, jak se po zápase zachoval (řeč je o tom, jak přeskočil klec a šel se porvat s McGregorovým trenérem Dillonem Danisem). "Sorry, fakt se omlouvám…," je slyšet na samém konci videa. Nurmagomedov tato slova pronesl ke svému kouči Javieru Mendezovi.

 

 

Khabib Nurmagomedov porazil Conora McGregora v souboji o pás šampiona lehké váhy a je tak v UFC dál neporaženým. Byla to pro něj už sedmadvacátá výhra v nejprestižnější soutěži MMA.

lju TN.cz