Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.7. 2017 15:04
fotbal Ostrý faul

Nenávist i po letech, Puyol v exhibici zlikvidoval legendu!

Carles Puyol
Zdroj: Profimedia/ Twitter
Carles Puyol
Témata:

Takovou koncentraci fotbalových legend na několika metrech čtverečních publikum určitě dlouho nevidělo. Hvězdy jako Owen, Ballack nebo Gilberto Silva se sjely na turnaj v malé kopané do Londýna a předvádějí to samé, co před lety na trávnících za špičkové kluby. A někteří doslova. Carles Puyol dal v zápase s Anglií Nevillovi šlapák přímo na koleno.

Skutečně hororový zákrok předvedl na Star Sixes Tournament bývalý barcelonský kapitán Carles Puyol. Zápasy dnes 39letého Španěla vždy provázelo množství emocí a ne jinak tomu je i v exhibičních zápasech. Zřejmě se nesrovnal s prohrou svého týmu proti anglickému výběru a zlost si vybil na legendě Evertonu Phillu Nevillovi, kterého poslal v souboji o míč nevybíravě k zemi.

"Sorry chlape!! Doufám, že tvoje koleno je v pořádku. Nechtěl jsem," napsal na svůj twitterový účet hráč pověstný pro svou hřívu. Koleno naštěstí v pořádku je a Neville měl po zápase náladu na vtípky. Nikdy prý podobný zákrok neviděl, ale rozhodčí nechal hru pokračovat. Štěstí, že měl Puyol pouze kopačky bez kolíků. 

Carles Puyol
Zdroj: Getty Images Carles Puyol

Turnaj nabitý legendami hostí tento týden Londýn. A už od prvního zápasu Anglie se Španělskem se o něm mluví. A to nejen proto, že domácí Albion vyhrál 4:1. Legendární hráči dále zastupují také Skotsko, Mexiko, Brazílie, Itálie, Nigérie, Číná, Dánsko, Portugalsko, Německo a Francie.

dm TN.cz