Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 5. 2017
NBA Smůla Spurs

VIDEO: Nenápadné zranění v NBA, basketbalista pak odjel na vozíku!

David Lee
Zdroj: Profimedia / Youtube

Basketbalista San Antonia David Lee se ve večerním utkání, které jeho tým prohrál 108:120 s Golden State, nenápadně zranil. O to horší jsou následky. Jeden z klíčových náhradníků tak rozšířil už takhle rozsáhlou marodku Spurs a navíc musel být nakonec k ošetření odvezen na invalidním vozíku.

Lee přijal přihrávku a pod košem zakončil. Ve videu jeho pohyb nevypadá nijak zvláštně, jenže basketbalista San Antonia poté nemohoucně odkulhal mimo palubovku. S pomocí spoluhráčů došel ke střídačce, ale to bylo všechno, co po svých nohou zvládl, pak už ho odváželi na vozíku. 

 

 

Podle zámořských médií má David Lee přetrženou kolenní, respektive patelární šlachu. Toto zranění postihuje nejčastěji sportovce, kteří často skáčou a doskakují z výšky na tvrdou zem. Přidá se tak k ostatním zraněným hráčům San Antonia, které trápí zdravotní patálie.

 

K dispozici už není Tony Parker, který utrpěl podobné zranění, Kawhi Leonard má vyvrknutý kotník. Další vyšetření ukážou, jak jsou Leeho problémy vážné a jestli bude za potřebí operativní zákrok.

lju TN.cz
Reklama

 

Reklama