Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.3. 2016 17:21
galerie dojemný příběh

Splněný sen. Nemá ruce ani nohy, ale trénoval s hvězdami baseballu!

Landis Sims si zatrénoval s hvězdami Yankees
Zdroj: Twitter

Na ten den nikdy nezapomene. Landis Sims se sice narodil bez nohou a nohy mu chybí od kolen dolů, přesto si splnil svůj největší sen a zatrénoval si s baseballisty New Yorku Yankees. S nejslavnějším klubem zámořské NFL dokonce podepsal jednodenní smlouvu.

 Je mu deset a stejně jako většina jeho kamarádů má jednu velkou lásku - baseball. V jedné věci se ale Landis od svých vrstevníkům přeci jen liší. Kvůli chybějícím končetinám prožívá dětství o poznání náročnější dětství. To mu ale nezabránilo v tom, aby se svému oblíbenému sportu věnoval.


Landis má speciální pálku s otvorem, do kterého zasune pahýl ruky. Díky ní může hrát mládežnickou ligu. A s pálkou dokáže zajímavé věci, o čemž se přesvědčily i hvězdy Yankees. Slavný klub z New Yorku totiž pozval chlapce na trénink.


16

GALERIE: Landis Sims si zatrénoval s hvězdami Yankees

Zdroj: Twitter

Landis Sims si zatrénoval s hvězdami Yankees - 2

Hodnocení:


Aby bylo všechno řádně podložené, Landis zastupovaný nadhazovačem CC Sabathiou podepsal s klubem jednodenní smlouvu. A mohlo se začít. S hvězdami jako Alex Rodriguez či Mark Teixeira nejprve poklábosil v kabině, kde dostal i svou vlastní skříňku. A pak s týmem i potrénoval.


"Jsem moc rád, že jsem mohl strávit nějaký čas s Landisem. Je opravdovou inspirací pro všechny,"
napsal na Twitter Rodriguez, který chlapci věnoval pálku s věnováním "Skvělému spoluhráči, Alex Rodriguez." "Je to mimořádné dítě. Jsem hrdý na to, jak k němu hráči přistoupili. Bylo to krásné," dodal kouč Yankees Joe Girardi.


Na ten den desetiletý Landis nikdy nezapomene.


Landis před šesti lety:

pha TN.cz
Reklama

 

Reklama