Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.4. 2016 12:24
video to je neuvěřitelné

Nejzábavnější volejbalové video: Realita, nebo dokonalý trik?!

Scott Sterling
Zdroj: reprofoto: youtube.com

Volejbal je sice týmový sport, ale v Americe mají hráče, který sám rozhodl univerzitní turnaj mezi Severní Carolinou a Yale Bulldogs. Doslova úchvatnou podívanou předvedl Scott Sterling, který dvěma lety přiváděl k šílenství fotbalisty při penaltovém rozstřelu. Ano, tehdy jako fotbalový brankář!

Jsou to skoro dva roky, když Scott nastoupil za univerzitní fotbalový tým a ve finálovém rozstřelu univerzitního poháru neuvěřitelně vychytal všechny své soupeře.

 

Letos všestranný Američan vyměnil brankářské rukavice za chrániče kolen a rozhodl se reprezentovat svoji univerzitu ve volejbalovém mužstvu. 

 Jak se mu dařilo? Podobně jako kdysi prokázal svoji neuvěřitelnou obětavost pro tým a defakto sám rozhodl finálový turnaj! 

 

Pokud jste si video pustili několikrát a zároveň dočetli až sem, zde je zhruba dvacetiminutové vysvětlení, jak se Scottovi podařilo stát se hvězdou obou školních týmů. Jeho virální videa doslova bourají všechny sociální sítě a kdykoliv vypustí do světa nové, stane se přes noc hitem internetu.

mm TN.cz