Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 2. 2017
nevešli se tam obr a holčička

Nejzábavnější fotka ze Super Bowlu: 71 centimetrů baví internet!

Shaquille ONeal a Simone Biles
Zdroj: Instagram

Super Bowl každoročně táhne a v celé Americe se při velkolepém finále vždy zastaví život, aby každý mohl sledovat, jak to dopadne. Jednu z největších sportovních událostí roku si pochopitelně nenechají ujít ani sportovní celebrity z jiných sportů, jako třeba bývalý basketbalista Shaquille O'Neal, nebo gymnastka Simone Biles. Jenže když se tihle dva potkali, málem se ani fotografovi nevešli do objektivu!

Legenda NBA a jeden z největších hráčů, kteří kdy nejslavnější basketbalovou soutěž kdy hráli, Shaquille O'Neal měří 216 centimetrů, takže když někam přijde, je ho doslova všude plno. Opačný problém má čtyřnásobná olympijská medailistka Simone Biles.

 

Shaquille ONeal a Simone Biles
Zdroj: Instagram

 

Maličká gymnastka měří pouhých 145 centimetrů, takže rozdíl mezi ní a obrovitým Shaquem je celých 71 centimetrů! U příležitosti finále Super Bowlu se nechali společně vyfotit, ale fotograf měl co dělat, aby se mu na snímek vůbec vešli.

 

Pořízenou fotografii během chvíle sdílel celý internet a nejednoho napadlo, zda-li nebyla dílem šikovného editora ve photoshopu. Ne, opravdu nebyla.

mm TN.cz