Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.10. 2015 17:16
video fotbalová romantika

Kde jezdí na fotbale lokomotiva? Tenhle stadion není vůbec daleko!

Zdroj: facebook.com

Tak tohle je ten nejlepší fotbalový stadion na světě! Kam se hrabe Maracaná, Nou Camp nebo Anfield Road. Uznejte sami! Můžete se na těch slavných hřištích projet podle postranní lajny ve vagónu za parní lokomotivou? Tady ano!

A přitom nemusíme chodit daleko. Dnes už světoznámé hřiště najdete na Slovensku a domácí zápasy na něm hrají fotbalisté Tatranu Čierny Balog. V obci ve Slovenském rudohoří našli nejlepší místo na fotbalové hřiště těsně vedle Čiernohronské železnice. A když pak začali chodit diváci, vznikla za železniční tratí i sympatická tribuna. 

Vlak ze stadionu Tatran Čierny Balog
Zdroj: facebook.com Vlak ze stadionu Tatran Čierny Balog


A tak se občas stane, že v průběhu zápasu občas vláček zahouká. A jestli vám vadí kouř, tak vězte, že není z dýmovnic, ale z opravdové parní lokomotivy, která čas od času na tradiční trati projede. Jednoduše romantika.

Fanoušci Tatranu Čierny Balog
Zdroj: facebook.com Fanoušci Tatranu Čierny Balog

Když pár týdny zveřejnil milovník železnice Alexander Loidl video s projíždějící mašinkou podél prostranní čáry, asi netušil, jaký způsobí poprask. Jeho video začali sdílet lidé nejdřív v Německu a pak po celém světě. Dnes už ho vidělo skoro 2 miliony lidí. Není se čemu divit. Tenhle fotbalový stadionek má prostě kouzlo. A vůbec nevadí, když občas přes ten dým z komína není vidět na hřiště.

Stadion Tatranu Čierny Balog
Zdroj: facebook.com Stadion Tatranu Čierny Balog


Fotbalisté Tatranu Čierny Balog jsou rázem známí po celém světě. Třeba přilákají i nějakou zajímavou posilu, vždyť kdo by si na tomhle hřišti nechtěl zahrát.

Parní lokomotiva na fotbale
Zdroj: facebook.com Parní lokomotiva na fotbale

ram TN.cz