Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.8. 2017 08:08
Box Zápas století

Nejsledovanější boxerský souboj historie vyhrál Floyd Mayweather!

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor
Zdroj: ČTK
Floyd Mayweather vs. Conor McGregor

Fanoušci na to čekali trpělivě až do dnešního dne. Boxerskému souboji v T-Mobile Aréně v Las Vegas přihlíželo vyprodané hlediště. Vítězem souboje mezi neporaženým boxerem a mistrem smíšených bojových soubojů se stal Floyd Mayweather, který ukončil zápas předčasně v desátém kole.

Skončí ta show předčasně, nebo se dočkáme dvanáctého kola? Na to před zápasem nedokázal nikdo opovědět. Diváci v Las Vegas nakonec sledovali deset kol. Právě v desátém dějství to celé ukončil Floyd Mayweather, který porazil Conora McGregora technickým knockoutem.

 

Podívejte se na údery, kterými Floyd ukončil zápas: 

 

 


I když byla zhruba v polovině boje vidět únava ve výrazu mistra smíšených bojových umění, nutno říct, že se Conor McGregor držel statečně. Ten svém premiérovém utkání v boxu prohlásil, že bude pokračovat v UFC. Naopak čtyřicetiletý neporažený boxer Floyd Mayweather prohlásil, že se jednalo o jeho definitivně poslední představení v ringu.

 

 

McGregora po zápase štvalo, že rozhodčí zápas ukončil technickým K.O. předčasně v desátém kole. Irský bojovník totiž chtěl pokračovat. Mayweather mu za celý výkon vysekl poklonu.

 

111

GALERIE: Souboj Conor McGregor vs. Floyd Mayweather

Zdroj: ČTK

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor

Hodnocení:

lju TN.cz
Reklama

 

Reklama