Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.6. 2017 14:24
Foto Fanoušci ji milují

Chcete přes milion fanoušků na Instagramu? Sexy golfistka je má!

Paige Spiranacová
Zdroj: Instagram
Paige Spiranacová

Už jsme vám o ní psali. Paige Spiranacová je profesionální golfistka, ale známá byla dříve, než se její sportovní disciplínou začala živit. Na sociálních sítích ji totiž sleduje přes milion fanoušků a není se čemu divit. Její sexy tělo a pózy si zkrátka jen tak někdo nenechá ujít.

Paige Spiranacová je teprve čtyřiadvacetiletá golfistka z USA. Už jsme vám o ní psali třeba v souvislosti s tím, že měla problémy s hackery, kteří zveřejnili její nahé foto z mobilu na internetu. Přečíst si o tom můžete v článku níže:

 

 

Na svém Instagramu dosáhla úctyhodného milníku, má totiž už přes jeden milion fanoušků. Mnozí uživatelé této sociální sítě se předhání, aby dosáhli alespoň tisícovky. Pokud se podíváte na profil golfistky, který je pod uživatelským jménem _paige.renee, možná zjistíte, jak dosáhnout toho, aby vás začaly sledovat doslova davy.

 

Paige Spiranacová
Zdroj: Instagram

 

No, asi se nedivíte, že má tolik sledovatelů, že? Je krásná, sexy a umí ukázat své přednosti. Paige Spiranacovou můžete níže ohodnotit jako ve škole. Známka 1 je jako nejkrásnější, 5 je zase nejméně krásná. Jaké tedy bude její vysvědčení?

 

Anketa

Oznámkujte krásu Paige Spiranacové jako ve škole. Co jí dáte?

Hlasovalo 170 lidí.

 

lju TN.cz