Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 12. 2017
Tenistka Tragický moment

Nehoda Williamsové, při které zemřel muž: Toto je závěr policie!

Venus Williamsová
Zdroj: Profimedia

Na konci června se stala Venus Williamsové dopravní nehoda, při které zemřel člověk. Zdrcená tenistka musela i s tímto vědomím jít do Wimbledonu. Při něm se jí novináři na celou situaci ptali a Venus se pouze rozbrečela a nedokázala odpovídat. Teď policie udělala závěr, který zní, že nehodu sedmatřicetiletá Američanka nezavinila.

30. června psala snad všechna zahraniční média titulek ve stylu: „Venus Williamsová způsobila autonehodu, zemřel při ní člověk,“ a postupně se začaly objevovat podrobnosti.

 

 

Podle některých svědků jela Williamsová na křižovatce přes červenou. Havárie se stala v Palm Beach Gardens na Floridě. Policie už tehdy potvrdila, že nebyly nalezeny žádné důkazy o tom, že by Venus Williamsová před jízdou užila drogy či alkohol, ani že by během srážky telefonovala.

 

Závěr je takový, že Venus Williamsová je nevinná. Podle policie projela tenistka křižovatku na zelenou a musela zastavit v jejím středu. Bránila jí totiž kolona aut. Vozidlo, se kterým se střetla, prý kvůli tomu neviděla. Právník rodiny zesnulého muže však trvá na tom, že závěry policie jsou nesprávné a spor bude z jeho strany i nadále pokračovat.

lju TN.cz