Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 18. 10. 2018
Tragédie Smutná zpráva

Tragická nehoda u Brna: Zemřela badmintonová reprezentantka!

Antonia Meinke
Zdroj: Twitter

Datum 28. září 2018 se zapsalo černě do historie světového sportu. Nedaleko Pohořelic u Brna totiž došlo k tragické autonehodě, při které zemřeli reprezentanti v badmintonu. Po bývalém hráči a trenérovi z Malajsie Tanovi Cheem Teanovi teď i jednadvacetiletá rakouská hráčka Antonia Meinke.

Čtyřiadvacetiletý Tan Chee Tean zemřel na místě. "V Seatu s rakouskou registrační značkou se řidička a spolujezdkyně těžce zranily, další spolujezdec způsobeným zraněním na místě podlehl," uvedl pro Blesk uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

 

15

GALERIE: Antonia Meinke

Zdroj: Twitter

Antonia Meinke

Hodnocení:

 

Jenže nehoda u Pohořelic u Brna si vyžádala další oběť. Vyhasl život dalšího reprezentačního sportovce. Řidička vozu, jednadvacetiletá badmintonistka z Rakouska Antonia Meinke, zemřela po týdnu stráveném v kómatu. Malajec Tan Chee Tean byl jejím koučem.

 

 

Seat Ibiza, ve kterém badmintonisté seděli, se čelně srazil ve vysoké rychlosti s Volkswagenem s polskou osádkou. První vůz byl doslova sešrotovaný. Sportovci se vraceli domů z turnaje Czech Badminton Open, který se konal v Brně.

lju TN.cz