Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.11. 2017 10:05
fotbal žádné srdce ale...

Nedvěd konečně prozradil, proč Schick nepřestoupil do Juventusu!

Pavel Nedvěd a Patrik Schick
Zdroj: Profimedia

Kdepak špatné srdce, o zmařeném přestupu Patrika Schicka do Juventusu Turín rozhodlo něco úplně jiného. Pavel Nedvěd konečně prozradil, jak to tehdy bylo a proč nakonec druhý nejdražší fotbalista historie přestoupil do konkurenčního AS Řím. Uvedl to v rozhovoru pro web denik.cz.

V létě toho byly plné noviny a internety a neustále se řešilo, proč nakonec nedopadl dlouho avizovaný Schickův přestup pod křídla Pavla Nedvěda do "Staré dámy".

 

 

Jenže pak přišla zdravotní prohlídka a lékaři Juventusu nadzvihli obočí. "Schick má problémy se srdcem," psalo se všude a bylo po jednání.

 

Hráčův agent Pavel Paska tehdy negativní zprávy o Patrikově srdci dementoval. "Nejde o nic vážného, jde pouze o výsledek kombinace nemoci a enormního vytížení v sezoně,“ uvedl v rozhovoru pro deník Sport.

 

 

Jenže pak bum, prásk a Schick se upsal AS Řím. Za rovnou miliardu korun! A nastala otázka, jak to tedy bylo se zdravotními problémy?

 

 

"Rozhodl se jinak," prozradil teď viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd během rozhovoru pro denik.cz a Radiožurnál během finále turnaje Mc Donald´s Cupu v italském Turíně.

 

„Se svým manažerem vybrali cestu do Říma,“ připomněl Nedvěd, že Schick nakonec přestoupil ze Sampdorie Janov do římského AS.
 

„Bylo to o penězích,“ řekl Nedvěd . "Oni dali jednou tolik, než jsme byli ochotni dát my. To, myslím si, rozhodlo,“ dodal.

mm TN.cz