Aktualizováno 23.8. 2016 22:04
to je život to vám zvedne náladu

Špatný den? Nezoufejte! Tady je 5 největších smolařů z olympiády

Rio olympiáda
Zdroj: Profimedia

Ráno jste vykročili ze dvěří levou nohou a všechno na vás padá? Nezoufejte, smůla patří k životu stejně jako štěstí a každý má někdy špatný den. Pokud se vám něco nepovedlo v práci, máte možnost to druhý den napravit, ale třeba takoví olympionici, kteří přišli o cenné medaile, žádnou další šanci nemají. Podívejte se na přehled největších smolařů z letošní olympiády v Riu.

Šlápnout do louže v nových botách je jedna věc, ale přijít o olympijskou medaili v poslední vteřině zápasu, to už je pořádný smolík. Kdo je největší smolař z celého Ria?

1. Gymnasta až příliš oslavoval postup

Gymnasta
Zdroj: Profimedia

Nizozemský gymnasta Yuri van Gelder chtěl zřejmě oslavit postup do finále na kruzích, ale flám ho vyšel draze. Nizozemský olympijský výbor ho poslal okamžitě domů!

 

2. Překážkář, co si hrál na Bolta

Rio olympiáda
Zdroj: Twitter

Jeffrey Julmis se v Riu probojoval do semifinále závodu na 110 metrů překážek. Na boj o postup do samotného finále ale nedošlo, protože haitský sprinter skončil hned na první překážce.

 

3. Cestu do finále mu zhatil vlastní penis

Rio olympiáda
Zdroj: Profimedia

Hodně smolně a zároveň bizarně přišel o start v olympijském finále tyčkařů Japonec Hiroki Ogita. O šanci bojovat v Riu o medaile ho připravil jeho vlastní penis.

 

4. České tenistky přišly o finále kvůli ráně do hlavy

Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká
Zdroj: Twitter

Stříbrné medailistky z Londýna Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká měly olympijské finále na dosah, jenže semifinálový duel se švýcarskými soupeřkami zhatil nevídaný úder, který inkasovala Andrea Hlaváčková do oka a rázem bylo po nadějích.

 

5. Boxer přišel o vítězství kvůli rozhodčím

Rio olympiáda
Zdroj: Profimedia

Irský boxer Michael Conlan byl ve čtvrtfinálové bitvě s ruským soupeřem jednoznačně lepší, ale rozhodčí z nepochopitelného důvodu vyhlásili vítězem Vladimira Nikitina.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o největších pádech i vzestupech olympiády:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HRDINA OLYMPIÁDY: Chtěl zlato, ale získal stříbrnou medaili. Tak se jí zbavil naprosto fantastickým způsobem!

Sexy dvojčata způsobila na olympiádě v Riu rozruch: Média probírají více jejich těla než sportovní výkony!

mm TN.cz