Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 5. 2017
nenávist proč to píšou?

Nechutný útok na vítězku Turnaje mistryň: Dostává výhrůžky smrtí!

Dominika Cibulková
Zdroj: Profimedia

Je to jen pár měsíců, co ji oslavovala celá republika. Mezi slávou a zatracením je ale velmi tenká hranice. A to teď poznává i slovenská tenistka Dominika Cibulková. Té "fanoušci" na sociálních sítích vyhrožují dokonce i smrtí!

Vzpomínáte si? Loni v říjnu si Dominika Cibulková, coby sedmá nasazená hráčka, došla na Turnaji mistryň v Singapuru pro senzační titul. Ve skupině si poradila s nasazenou trojkou Simonou Halepovou a proklouzla do semifinále. Tam otočila utkání proti ruské tenistce Světlaně Kuzněcovové a v bitvě o titul oplatila porážku Angelique Kerberové. Světové jedničce povolila jen sedm gemů.
 

Jenže uplynulo sotva pár měsíců a všechno je úplně jinak. Cibulková neprožívá zdaleka tak úspěšnou sezónu jako minulý rok. Její poslední vystoupení skončilo už ve třetím kole, kde podlehla mladé Francouzce Dodinové hladce ve dvou setech.
 

Dvacetiletá hráčka zářila štěstím, o osm let starší Slovenka patrně o něco méně. A řada slovenských fanoušků byla rozpálená doběla. Jak píše web pluska.sk, Cibulkové po nevydařeném utkání dorazila řada nechutných výhrůžek, z nichž nad většinou z nich skutečně člověk kroutí hlavou.

"Doufám, že tvoje kosti se lámou lehce jako tvoje podání, a věřím, že budou padat častěji," zní jeden z těch mírnějších vzkazů. Najdou se však i opravdu těžké kalibry. "Jediná věc, která by mě udělala šťastnou, by bylo, kdybych tě viděla umírat v přímém přenose," zašla hodně daleko uživatelka vystupující pod přezdívkou anitta911. Další neváhají vyhrožovat dokonce ani tenistčině rodině.

msl TN.cz