Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.4. 2017 16:42
frajer pravý chlap

Nechal tenisu, chtěl být dcerce nablízku. Teď je táta hrdina zpět

Steve Darcis a dcerka Camille
Zdroj: Profimedia
Steve Darcis a dcerka Camille

Steve Darcis zmizel z tenisového světa. Prostě musel. Věděl, že rodina má vždycky přednost, ať se děje, co se děje. A teď to bylo opravdu potřeba. Jeho čtyřletá dcerka Camille musela na operaci srdíčka. Snad dopadlo všechno dobře a belgický reprezentant opět může hrát...

Steve Darcis byl v minulém období nejen fyzicky, ale i myšlenkami jinde, než na kurtech. Jenže teď už se konečně objevil ve světlech reflektorů a na tiskové konferenci před daviscupovým duelem s Belgie s Itálií prozradil, proč pro něj tenisový svět chvíli neexistoval.

Camille Darcisová
Zdroj: facebook Camille Darcisová

"Nebylo to lehké, ale dcerka se po chirurgickém zákroku zotavuje dobře a má se fajn," ulevil si.


Vše začalo vlastně nenadále. V únoru se Darcisovi náramně dařilo na turnaji v Delray Beach na Floridě, kde se z kvalifikace probojoval až do čtvrtfinále! Jenže do utkání proti Donaldovi Youngovi nenastoupil a odcestoval domů za rodinou. nikdo netušil proč. Samotný Steve vše tajil.

Obrázek pro dcerku, Steve Darcis
Zdroj: Twitter Obrázek pro dcerku, Steve Darcis

Camille si tak pár týdnů mohla užít toho, že je s ní její táta, i když to nebylo jednoduché období. Steve maloval i obrázky a svou dcerku doprovázel, kde to jen šlo. A nakonec zvládli i tu nejdůležitější věc - operaci!

Camille Darcisová
Zdroj: facebook Camille Darcisová

Teď už ale musí zase zpět do práce. Belgii čeká veledůležitý duel s Itálií. "Moc jsem toho nenahrál, ale na trénincích mi to šlo a mám dostatek zkušeností, abych mohl prohlásit, že ta pauza nebude mít vliv na mé výkony," mluvil přesvědčivě. A navíc ho může hřát u srdce, že pomohl své rodině, když to nejvíc potřebovala.

 

 

ram TN.cz