Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 1. 2018
fotbal Comeback rváče

Nečekaný návrat: Příbram testuje bojovníka z klece Slepičku!

Miroslav Slepička
Zdroj: profimedia.cz

Se vskutku zajímavou posilou by do jarních bitev o postup do HET ligy mohli vyrukovat fotbalisté Příbrami. Vedení klubu si totiž na testy pozvalo svého bývalého útočníka Miroslava Slepičku, který hraje A třídu a na podzim se blýsknul coby bojovník MMA!

Skoro se zdá, že v Příbrami zvolna budují takové malé fotbalové retro. Na střídačce známý kouč a mudrc Josef Csaplár, v záloze ostřílený pardál Rudolf Skácel (38 let) a před ním...jen o dva roky mladší Miroslav Slepička!

Přesně tak by mohla vypadat armáda Středočechů v prvním jarním kole, neboť právě Slepičku si klub pozval k sobě na testy. Bývalý sparťan se v Příbrami narodil a je jejím odchovancem, přesto jeho návrat vyvolal překvapivé reakce. Možná i trochu úsměvy ve tváři.Od roku 2016 totiž Slepička působil jen v nižších ligách, kde oblékal dres Podlesí a Písku. Svým fanouškům se tak loni na podzim připomněl v úplně jiném sportu, a to jako zápasník MMA!

Po tvrdém tréninku umlátil za pouhých 84 vteřin soupeře Tomáše Vránu a technickým KO oslavil prestižní výhru. "Ty měsíce dřiny a úsilí stály za to!" oddechl si tehdy velký kamarád Tomáše Řepky.

Bude stejně mluvit poté, až si vybojuje další angažmá v Příbrami?

fre TN.cz