Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 7. 2017
fotbal Zůstane?

Návrat krále: Uzdravený Zlatan má prý dostat v United smlouvu!

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia
Zlatan Ibrahimovič

Chvíli potom, co přestupové oddělení anglického Manchesteru United chytilo do sítě obrovskou rybu v podobě Belgičana Lukaka, už má políčeno na další útočnou zbraň. Návrat po zranění si má hodně zpříjemnit Zlatan Ibrahimovič, který má od velkoklubu dostat novou smlouvu.

28 gólů, 10 asistencí a treble s Rudými ďábly ve vůbec první sezoně na ostrovech. To není špatná bilance pro švédského fotbalového boha, pro kterého byla štace v Manchesteru už celkovou osmou.

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Twitter Zlatan Ibrahimovič

Jenže na konci sezony se v duelu s Anderlechtem v evropských pohárech zranil a zmeškal konec sezony. Dokonce se spekulovalo i o konci kariéry, ale sám Zlatan vše vyvrátil. "V první řadě velmi děkuji za podporu. Zranil jsme se, takže budu chvíli absentovat. Překonám to jako všechno ostatní a vrátím se ještě silnější!"

Otázkou je ale kde, vedení United mu totiž nenabídlo na konci sezony smlouvu a samuraj Zlatan se tak stal volným hráčem. Jenže anglická média teď spekulují o tom, že Švédovi nakonec stejně dají možnosti nový kontrakt získat.

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia Zlatan Ibrahimovič

Stát se tak má v říjnu, kdy plánuje Ibra návrat na trávníky. Mourinho by tak mohl mít útočný tandem tak neskutečně nabitý. Ibrahimovič, Rashford, Lukaku? Co víc si obrany soupeřů mohou nepřát.

dm TN.cz