Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 8. 2016
fighting očekávaný souboj

Nate Diaz poslal jasný vzkaz: Doufejte, že na UFC 202 prohraju!

Nate Diaz vs. Conor McGregor
Zdroj: Twitter
Nate Diaz vs. Conor McGregor

Kolotoč tiskových konferencí a rozhovorů s Nateam Diazem a Conorem McGregorem se začíná pomalu roztáčet. A pokud uvážíme, že Nate ani Conor ostrými slovy nijak nešetří, je hned o zábavu postaráno. Tentokrát ale Diaz odložil srandu stranou a vyřkl velmi zajímavý pohled na jeho odvetu s McGregorem. Proč by si mělo UFC přát, aby prohrál?

V myšlenkách bratří Diazů se nevyzná snad nikdo. Jednou za čas, ale přijdou s velmi zajímavými pohledy na současné dění kolem nich. Nyní se mladší z bratrů podíval s odstupem na to, jaký dopad na UFC by mohlo mít, kdyby irská hvězda znovu prohrála.


„Když poprvé dohodli odvetu, cítil jsem, že mě chtějí dostat hned zpátky, aby se mě mohli zase zbavit. Chtěl jsem nějakou dovolenou, odpočinout si trochu. „Je to tedy tak rychle za potřebí?“ zeptal jsem se. Oni mi jen řekli, že to tak chtějí. Já se zeptal proč a na to oni jen: „To je jedno“. Mám pocit, že ti lidi mě chtějí vyřadit, s nadějí, že prohraju. Dobře, můžou doufat, ale pokud tento zápas vyhraju, hodlám převzít kontrolu.“V jednom má Nate rozhodně pravdu, pokud Conor opět prohraje s UFC to může řádně zamávat. Nejen, že během roku prakticky přišla o dvě velké hvězdy v podobě Rondy Rousey a Jona Jonese, nyní se blýská meč i nad McGregorem, co by poslední opravdovou megastar.

Conor McGregor a Nate Diaz
Zdroj: Twitter Conor McGregor a Nate Diaz


Poté by se navíc UFC rozpadl celý systém hlavních hvězd, jelikož šampioni se letos mění, jak na běžícím páse. Noví diváci tak nemají možnost přilnout k dominantnímu šampionvi, i přesto, že zde je např. Joanna Jerdrzejczyk nebo Demetrious Johnoson, ale lehké váhy nejsou ještě stále tolik populární.Nate Diaz by byl opravdu svěží hvězdou UFC, spolu s jeho bratrem Nickem tvoří magnet, lákající všechny k obrazovkám. Uchýlí se v budoucnu UFC spíše k těmto netradičním zápasníkům, coby jejich reprezentantům? Nebo si bude chtít UFC hlídat svůj stále lesknoucí se diamant v podobě Conora McGregora? Na otázky může přinést odpovědi i nové vedení, nechme se překvapit, zda jim někdo nový padne do oka.

Lukáš Zduba TN.cz