Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 3. 2018
fotbal prostě řecko

Majitel PAOK vběhl na hřiště s pistolí! Řecko pozastavilo ligu

Ivan Savvidis
Zdroj: Profimedia

Nejvyšší fotbalová soutěž v Řecku dokáže být pěkně divoká. O tom se přesvedčili fanoušci i hráči během utkání PAOK Soluň s AEK Atény, které muselo být kvůli výtržnostem předčasně ukončeno a co víc, dočasně byla pozastavena celá soutěž!

V Řecku se s tím zkrátka moc nemažou. Jakmile jsou fanoušci nespokojení s výkonem svého milovaného klubu, dělají kravál, vtrhnou na hřiště a potyčky s policí jsou na denním pořádku.

 

 

Horkokrevní ale nejsou jen fanouši, ale i majitelé tamních klubů. Verdikt rozhodčího, který domácímu PAOK neuznal kvůli ofsajdu gól do sítě AEK natolik rozčílil prezidenta klubu Ivana Savvidise, že poté, co na hřiště vtrhli fanoušci, přispěchal i on se svými gorilami.
 

Výtržnosti během zápasu PAOK Soluň a AEK Atény VIDEO:

Jenže narozdíl od hráčů a fanoušků byl v tu chvíli jediný, kdo měl u sebe střelnou zbraň! To dokazují snímky jednoho z novinářů, který vše pohotově zachytil na fotografii.
 

Ivan Savvidis
Zdroj: Twitter

Rozhodčí pak zápas předčasně ukončil a bude mít ještě dohru u disciplinární komise. A nejen tam. Na Ivana Savvidise byl vydán zatykač a řecká liga byla až do odvolání pozatavena.

mm TN.cz