Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.11. 2017 17:44
biatlon biatlon

Koukalová: Doping jako trestný čin a Rusko bez olympiády!

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia

Naše nejslavnější biatlonistka Gabriela Koukalová má v otázce dopingu zcela jasno. Nejradši by z něj udělala trestný čin a Rusům zhatila účast na lednových olympijských hrách! Koukalová to uvedla na svém Facebooku.

Koukalová se k ožehavým aférám příliš nevyjadřuje, dopingové kauzy ruských sportovkyň jí ale dlouhodobě leží v žaludku. Nyní se tak rozhodla zareagovat na fakt, že právě kvůli dopingu ruských sportovkyň byly české biatlonové štafetě dodatečně přiznány bronzové medaile z olympiády v Soči. A to se čtyřletým zpožděním...


"Na jednu stranu je fajn, že bylo spravedlnosti učiněno za dost. Na druhou mě to mrzí za Evu Puskarčíkovou a hlavně mou celoživotní kamarádku Jíťu Landovou, která musela minulý rok ze zdravotních důvodů ukončit kariéru. Za téměř celý život u sportu, dřinu a obrovské snažení žádné vzpomínky na úspěch," napsala na Facebooku Koukalová a pak přešla na hrubší tón.

"Nevím jak vy, ale já jsem jednoznačně pro to, aby se z dopingu udělal plošně trestný čin a Rusům se neumožnil start na olympiádě přesně po vzoru letní olympiády!" má jasno Koukalová, která se svými ruskými kolegyněmi na drink asi hned tak nezajde.

Status Gabriely Koukalové
Zdroj: facebook


"Na závěr bych jim chtěla sdělit, že je ještě jedna meta, která je ještě mnohem důležitější, než vítězství. Jmenuje se ČESTNOST A FÉROVÝ PŘÍSTUP nejen ve sportu ale celkově v životě! Škoda, že tam na to ještě nepřišli!" dodala sličná plavovláska, která v Soči sama získala dvě stříbra.

fre TN.cz