Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 15.4. 2017 15:49
Hokej Dobré zprávy

Našel se, je živý a zdravý: Pátrání po hokejistovi skončilo dobře!

Dominik Jendroľ
Zdroj: Profimedia

"Uff," oddychli si na Slovensku. Od čtvrtka byl pohřešován dvaadvacetiletý hokejista Dominik Jendroľ, jakoby se po něm zem slehla. Mládežnický reprezentant Slovenska se však našel. Údajně měl být s přítelkyní v Praze a vybil se mu mobilní telefon. Tak či tak, je živý a zdravý.

Po hokejistovi se pátralo i po sociálních sítích. "Tým už vyvěsil na Facebook výzvu, která má přispět k tomu, že se Dominik objeví. "Pokud někdo viděl nebo byl v kontaktu ve čtvrtek večer nebo v pátek v Detvě, Zvolenu, Banské Bystrici, Martině nebo kdekoliv jinde s naším spoluhráčem Dominikem Jendroľom, dejte prosím vědět," vyzývala Detva uživatele Facebooku.

 

Dominik Jendroľ
Zdroj: facebook

 

"Policie vyhlásila pátrání po 22-ročním Dominikovi Jendroľovi. Naposledy byl viděn kolem osmé ráno na snídani v pizzerii Margerita v Detvě," uvedla tisková mluvčí policie Petra Kováčová. To už je však minulostí.

 

 

Dominik Jendroľ byl nalezen. "Domino Jendrol se našel, je živý a zdravý !!! Děkujeme všem, kteří pomáhali v jeho pátrání," oznámila radostně Detva na svém Facebooku.

 

 

Jendroľ se ztratil z dostupnosti ve čtvrtek večer poté, co navštívil diskotéku v Martině. Během doby, co po něm lidé pátrali, měl být jen v Praze s přítelkyní a měl mít vybitý mobilní telefon. Jaká je pravda, to ví asi jen on sám, ale hlavní je, že se už objevil.

 

lju TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.