Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.8. 2017 14:38
potyčka s ochrankou šťastný konec

Napadený fanoušek Hradce popsal napadení a pak dostal dárek!

Zdroj www.fchk.cz

Bylo to jako z hororu. Druholigové utkání mezi Hradcem Králové a Pardubicemi nabídlo kromě gólů i děsivou scénu na tribuně, když jeden z členů pořadatelské služby poslal ranou k zemi jednoho z fanoušků, který skončil v bezvědomí a následně v nemocnici. Zraněný fanoušek teď promluvil pro klubový web, kde uklidnil rozvášněné diskuze.

Fotbalový klub z Hradce Králové k celému incidentu vydal oficiální prohlášení: "Klub FC Hradec Králové lituje situace, která vznikla v průběhu druhého poločasu a vyústila ve zranění jednoho z fanoušků. Celou situaci klub společně s Policií ČR a pořadatelskou službou vyhodnotí a učiní patřičné závěry," stojí v tiskové zprávě.

 

 

Netrvalo dlouho a k incidentu se vyjádřil i napadený fanoušek Petr, který na klubovém webu ujistil, že v tom ze strany pořadatelské služby neviděl úmysl.

 Potyčka mezi fanouškem a pořadatelskou službou VIDEO:


"Celé to považuji v podstatě za souhru náhod," 
prohlásil pro web Hradce Králové.

 

Klub věnoval věrnému fanouškovi jako malou kompenzaci originální klubový dres s číslem deset. Šéf klubu Richard Jukl navíc ze své pozice přidal speciální bonus: „Jsem strašně rád, že se tato schůzka uskutečnila. Znám Petra Janošiče již dlouho, vídám ho osobně, naposledy jsem ho viděl fandit našemu týmu ve Velvarech. Jsem si vědom, že jde o jednoho z těch nejvěrnějších fanoušků, které náš klub měl, má a já věřím, že mít bude. Jako speciální omluvu věnujeme proto Jánošovi celoživotní permanentní vstupenku na domácí zápasy Votroků. Chceme tím zdůraznit, jak moc nás jeho zranění mrzí a zároveň mu tak poděkovat za jeho gesto, kdy sem k nám dnes přijel a přijal naši omluvu a vysvětlení," uvedl Richard Jukl.

 

mm TN.cz